Kochani powoli próbujemy ruszyć. Za kilkadziesiąt minut startują pierwsze rekolekcje po pandemii.
Mamy nadzieję, że kolejne też będą już toczyć się według planu.
Na ten moment w związku z za małą ilością zgłoszeń odwołuję rekolekcje z postem Daniela. Pozdrawiam z Małuszyna- s.Jana
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz